YERALTI VE YERÜSTÜ STOKLAMA TANKLARI


Domestİk tanklar;


  • Isıtma
  • Pişirme
  • Sıcak Su Temini
  • Küçük Endüstriyel Uygulamalar
Domestik uygulamalar için Propan, Butan veya LPG karışımını bir yakıt olarak tedariğinde kullanılan ekonomik ve pratik depolama tanklarıdır.

Domestik tankların tankların toprak üzerinde veya toprak altında yerleştirilmesine göre farklı modelleri vardır.Standard imalatlarımız EN12542, EN 13445 ve PED'e göredir. Müşterinin talep etmesi durumunda, AD2000 Merkblatter, ASME, veya diğer standartlara göre tasarım ve imalat yapılabilir.

Tankların imalat ve testleri bağımsız bir muayene kuruluşuolan TUV denetiminde yapılır.


Tankların imalat ve testleri bağımsız bir muayene kuruluşu olan TUV denetiminde yapılır.

DOĞUMAK endüstriyel depolama tankları, PED 97/23 / CE AB direktifi uygun olarak tasarlanmakta ve imal edilmektedir. Müşteri talep etmesi durumunda ASME DIV II standarlarınagöre de imalatlar yapmaktadır.

Tankların imalatında EN 10028-3'e uygun P355 kalitesinde basınçlı kaplar için özel üretilen karbon çelikleri kullanılır. Tüm kaynaklı birleştirmeler imalat standardına göre test edilmektedir.

İmalattan sonra, tüm tanklar hidrostatik basınç testine tabi tutulur. Bu testten sonra, tank aksesuarlarının bağlantıları, kaçaklara karşı test edilir.

Tanklara SA2,5 standartına göre Grid-kumlama yapıldıktan sonra İlk kat, astar ve son 2 kat epoksi boyanın kombinasyonu Tankın toprak üstü veya toprak altı kullanıma göre belirlenir DOĞUMAK kalitesi, tankın hizmet ömrünün tamamı boyunca en yüksek performansı sunmaya yönelik boya kalitesini..belirler

GENEL ÖZELLİKLER 


Tasarım Sıcaklığı: –20°C / +50°C

Tasarım Basıncı: 17,16 bar

Test Basıncı: 26,5 bar

Bombe Tipi: Eliptik

STANDART DOMESTIK LPG DEPOLAMA TANK AKSESUARLARI