DOĞUMAK TREYLER BASINÇLI TANK SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

2003 yılında Nizip Sanayi sitesinde LPG taşıma ve stoklama tankları İmalatı ile faaliyetine başlamış olup, kısa sürede Basınçlı kaplar ve endüstriyel dolum tesisleri imalatı alanında lider konuma ulaşmıştır.LPG Dolum Tesisleri, Amonyak Taşıma ve Stoklama Tanklarının yanında ADR li LPG Yarı Römork ve çeşitli özel projelerin üretimini yapan frimamız ürün gamını İnovasyonik çözümleri ile geliştirerek LNG, LCO2 alanında da ARGE çalışmalarını sürdürmektedir. DOĞUMAK; Gaziantep 5. Organize Sanayi bölgesindeki yeni fabrikasıyla kalitesini ISO-9001:2015 ve TUV ile tescil ettimiştir. Üretim kapasitesini arttırıp Tam otomosyon Treyler Üretim sistemine geçen Firmamız, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


DOĞUMAK AŞ Kurulurken, Tam Müşteri Memnuniyeti, Satış sonrası servis ve yedek parça güvencesi ve esnek imalat kapasitesi ile Türkiye ve Dünya pazarında önemli bir yer alan Firmamız; S. Arabistan, Yemen, Iraq, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Afganistan, Nijerya, Angola, Tanzanya, Kenya, Gana, Sudan, Etiyopya, Mısır, Libya, Fas, Tunus, Fil Dişi, Güney Afrika, Amman, BAE gibi ülkelere ihracatlarına devam etmektedir.


Toplam 10.000 m2 Alan içine kurulan Fabrikamızda çalışan tüm personelimiz alanında eğitim alıp sertifikalandırılmıştır. Ürünlerimiz kalite kontrolleri TUV tarafından yapılarak belgelendirilmektedir. DOĞUMAK AŞ; ISO 3834-2, ISO 9001:2015, API 650, API 1104, TPED, ADR, TSE,ASME CODE CE standartlarına göre imalat ve tasarım Uygunluk belgelerine sahip olup 2014/68/EU belgesine sahiptir.

.